מת"ש – מרכזי תעסוקה שיקומיים תל אביב – יפו
אנו מפעל מוגן המעסיק מעל 220 אנשים בעלי נכויות קוגניטיביות, פיזיות ונפשיות מתוך מטרה לקדמם חברתית ותעסוקתית ובשאיפה לשלבם בחברה, בעבודות נורמטיביות בשוק החופשי.
מת"ש נמצאת בבעלות משותפת של עיריית תל אביב-יפו ומשרד הרווחה.
אנו מפעילים כיום 3 מפעלים בעיר.
האנשים מלווים על ידי צוות של מדריכי שיקום ועובדים סוציאליים. אנו מבצעים מגוון רחב של עבודות ובאמצעותן, מאמנים את האנשים למיומנויות תעסוקתיות, יכולת עבודה בצוות ומיומנויות חברתיות.
דגש חשוב מושם על איכות עבודה גבוהה לכל המוצרים היוצאים ממפעלנו. לכל מוצר נבנה תהליך בקרה  וקיימת עמידה מוקפדת בלוח זמנים מדויק ושאר דרישות הלקוח.
לקוחותינו מרוויחים מוצרים איכותיים במחיר ללא תחרות, בד בבד עם רווח חברתי ושתוף פעולה עם הקהילה.

לרשותנו מגוון מחלקות :
מחלקת מחשבים – מבצעים סריקה ומפתוח של מסמכים לארכיב דיגיטלי, בעזרת ציוד ותוכנות המשמשות את הלקוח גם לניהול כלל הידע הארגוני שלו.  אנו מוציאים קבוצות עבודה עם מדריך ועו"ס צמודים כדי לבצע עבודת סריקה ומפתוח במשרדי הלקוח, וזאת במידה ולא רצוי להוציא את המסמכים מסיבות שונות.  נשמח להרחיב על שילוב תעסוקתי / חברתי זה.
חנות בגדים – יד שניה ועודפים של מיטב החברות.  החנות מופעלת במלואה על ידי האנשים שלנו  ומאמנת אותם לאינטראקציות חברתיות ונותנת שרות חשוב לשכונות כפר שלם ונווה אליעזר בקבלה ובתרומה לתושבים.
תוויות מחיר – לרשותנו קו ייצור לתוויות עם חוט לתכשיטים, אופטיקה, שעונים ומוצרי יוקרה קטנים. אנו עובדים עם מיטב החברות בשוק.
מחלקת חשמל – מבצעים הרכבת מכלולים אלקטרומכניים ובדיקתם, הרכבת גופי תאורה ומוצרי חשמל נוספים. העבודה מתבצעת באמצעות  ציוד טכני וחשמלי, וכוללת אבטחת איכות המוטמעת בתהליך.
מחלקות כלליות – עבודות הכנה לדוור, הרכבת מארזים שונים לערכות ועבודות גמר לענף הדפוס והקד"מ.
כריכיה – הפקה, הדפסה והרכבה של תיקיות, קלסרים, כריכה ותיקון ספרים בכריכה קשה.
 
נשמח מאד לצרף אותך לשורת לקוחותינו המרוצים משתוף פעולה משתלם, מקצועי ומלב רחב.
 
ליצירת קשר – יפה מור,  מספר משרד: 03-6888858
מייל maas_ta@zahav.net.il
האתר שלנו – www.matash-ta.co.il